BMW K 1600 Grand America

Option 719 Midnight īpašā versija

Vai vēlaties ekskluzīvus braucienus, vai arī tiecaties pēc kā ekskluzīvāka? Jūsu izvēle. Mūsu atbilde: pirmo reizi motociklu sērijveida ražošanā izmantojam sarežģītu hidrografikas procesu, un šis krāsojums katru motociklu padara unikālu. Option 719 Midnight versija attēlo veselu galaktiku. Tā pārstāv nebeidzamu skaitu vietu, ko atklāt. Katra no zvaigznēm ir unikāla un veido daļu no kopainas.

Ieskats rūpnīcā

Kārtu pa kārtai

Kārtu pa kārtai

Laika un darbietilpīgais krāsošanas process ļāva mums rūpīgi pārdomāt ik soli – sākot ar pirmo pigmentu: grafika aprēķināta tā, lai kopaina pēc uzstādīšanas būtu vienota. Metāliskā Meteoric II Dust kalpo par pamatu. Pašu galaktikas motīvu uzklāj, izmantojot plēvi, kura lietošanai kļūst gatava, to iegremdējot ūdenī. Šajā procesā pigmenti no plēves atdalās un sāk peldēt. 

+ Lasīt vairāk

Iegremdējieties jaunās jomās

Iegremdējieties jaunās jomās

Vienā no krāsošanas procesa posmiem šajā vannā iegremdējam attiecīgo detaļu, lai pie tās pieķertos pigmenti. Esam spiesti šo procesu veikt manuāli ūdens plūsmas īpašību, attēla novietojuma un detaļu formas dēļ. Ārkārtīgi būtiska ir materiāla jutība, iegremdēšanas leņķis un ātrums. Citiem vārdiem sakot: intuīcija. Šādi katra detaļa ir unikāla veselas galaktikas daļa. Visbeidzot, detaļas tiek noklātas ar mirdzošu virskārtu.

+ Lasīt vairāk

Hidrografika sniedza mums iespēju īstenot pilnīgi jaunu krāsojumu un grafikas efektus, kā arī būt pirmajam ražotājam, kas to izmanto motociklu sērijveida ražošanā.

 ”

Terēza Štukenbroka [Theresa Stukenbrock]

Krāsu, grafikas un virsmu dizainere

6
kārtas, lai pabeigtu krāsojumu
340000
zvaigžņu
1
iegremdēšanas process – otrās iespējas nav
1
galaktika

Citi Option 719 Midnight versijas akcenti

Citi Option 719 Midnight versijas akcenti

Papildus krāsojumam Option 719 Midnight versija piedāvā arī citas ekskluzīvas iezīmes: kvalitatīvu alumīnija Midnight emblēmu uz tvertnes pārsega. Melnais Option 719 sēdeklis ir ar mākoņa apdruku un modeļa nosaukuma uzrakstu. Vējstikla paneļi un stūres rokturu atsvari ir melni, un priekšējais dubļusargs, gaisa plūsmas deflektors un tvertnes pārsegs izceļas ar metālisko Meteoric II Dust krāsu: ekskluzīvs raksturs ik detaļā.

+ Lasīt vairāk

Atklājiet augstas veiktspējas ceļošanu

K 1600 Grand America

Option 719 Midnight īpašā versija radīta īstiem individuālistiem, kas tiecas vēl vairāk paspilgtināt ekskluzīvo raksturu. Šeit uzziniet, ko vēl jums un jūsu sabiedrotajam var piedāvāt K 1600 Grand America ar savu leģendāro sešcilindru dzinēju – papildus luksusa braucieniem ar Bagger raksturīgo dizainu.

Uz K 1600 Grand America
spinner