BMW R 1250 RT

Jaudīgs motocikls, lai savā galamērķī jūs ierastos ar mierīgu prātu

R 1250 RT ir ideāls sabiedrotais ceļojumiem: tā leģendārais BMW ShiftCam bokserdzinējs nes jūs uz priekšu pa vietējiem lauku ceļiem tikpat viegli kā pa kalnu serpentīniem. Tā jaunā priekšpuse padara tā izskatu dinamiskāku un slaidāku. Tādu funkciju klāsts kā sevišķi lielais 10,25 collu TFT displejs vai aktīvā kruīza kontrole (ACC) nodrošina papildu komfortu ceļojumā. Galu galā nav nekā labāka par dalīšanos priekā ar ideālu ceļabiedru. Pilnvērtīgi #RideAndShare.

Ceļojumi ar garantētiem īpašiem brīžiem

Būt ceļā, mērot lielus attālumus, satikt cilvēkus, gūt jaunus piedzīvojumus, dalīties pieredzē: Katrā ceļojumā ir kas īpašs. Gluži kā R 1250 RT. Tā daudzās funkcijas ļauj jums ērti braukt, turklāt vienmēr esat labi sagatavojies un varat koncentrēties tikai uz ceļojumu.

Varat doties tieši uz pievienoto atbalsta portālu šeit un uzzināt visu, kas jums jāzina par lietotni.

+ Lasīt vairāk
Liels standarta 10,25 collu TFT krāsu displejs
Redzam R 1250 RT vadītāja vietu ar lielu 10,25 collu TFT krāsu displeju.
Jauna priekšpuse ar LED priekšējiem lukturiem
Redzam R 1250 RT jauno priekšdaļu ar LED priekšējiem lukturiem.
Pilna jauda visos ātruma diapazonos ar BMW ShiftCam
Redzam R 1250 RT ar mainīgās sadales vārpstas kontroles sistēma BMW ShiftCam.
Nebeidzama enerģija, pateicoties bezvadu uzlādei.
Redzam nodalījumu viedtālrunim ar bezvadu indukcijas uzlādi.
Vienkārša lietošana ar izlases pogām
Redzam R 1250 RT četras izlases pogas.
Navigācija 10,25 collu TFT ekrānā
Redzam R 1250 RT ar navigāciju 10,25 collu TFT ekrānā.
Vienmērīgs brauciens ar aktīvo kruīza kontroli
Redzam R 1250 RT ar aktīvās kruīza kontroles sistēmu.
Jauna audiosistēma ar spēcīgu skaņu
Redzam R 1250 RT ar jauno audiosistēmu.

Maksimāla redzamība

Maksimāla redzamība

Vairāk vietas, lielāka skaidrība, labāka redzamība: Jaunais, lielais 10,25 collu TFT ekrāns apvieno visus R 1250 RT instrumentus un praktiskās funkcijas, piemēram, navigāciju un savienojamību. Dalītais ekrāns ļauj vienlaicīgi pārskatīt vairākas funkcijas, piemēram, attēlot borta datoru līdztekus braukšanas ātrumam. Krāsu displejam papildu asumu un kontrastu piešķir robustais, neatstarojošais rūdītā stikla pārklājs. Tādējādi ekrānu ir viegli nolasīt pat pusdienas saulē, un, pateicoties pārklājumam, kas novērš pirkstu nospiedumu atstāšanu, tā tas arī paliek.

+ Lasīt vairāk

Droša ceļošana

Droša ceļošana

Bezrūpīgas braukšanas prieks: Jaunā aktīvās kruīza kontroles (ACC) braukšanas palīdzības sistēma ļauj ērti iestatīt vēlamo ātrumu un attālumu līdz priekšā esošajam automobilim, nospiežot pogu uz rokturiem. Radara sensors priekšpusē nosaka priekš braucošā transportlīdzekļa braukšanas ātrumu un attālumu līdz tam. Ja attālums samazinās, sistēma automātiski samazina ātrumu un atjauno izvēlēto attālumu. Ja attālums palielinās, tad arī transportlīdzekļa ātrums palielinās. Tādējādi varat droši baudīt bezrūpīgu ceļojumu.

+ Lasīt vairāk

Nozīme ir katram mirklim

Viens motocikls, daudzveidīgi maināma āriene

Dinamiskas līnijas, iespaidīgs dizains: R 1250 RT atstāj iespaidu ar atlētisko formu, kas reizēm ir sportiska, reizēm eleganta. Jūs izvēlaties sev piemērotāko stilu.

Opt. Metāliskā 719 Meteoric II Dust krāsa

Neskaitāmas iespējas ar R 1250 RT Opt. Metāliskā 719 Meteoric II Dust krāsa. Ja mums būtu jānorāda augstākajām prasībām atbilstošs dizains, tas būtu šis.

Triple Black konfigurācija

Style Triple Black metāliskajā Black Storm 2 krāsā īpaši izteiksmīgi izceļ R 1250 RT izteiktās un dinamiskās līnijas.

Sport

Izrāda atlētiskumu ar metālisku Racing Blue krāsojumu: Uzlīmes priekšpusē un uz sānu paneļiem un kvalitatīvas detaļas, piemēram, zeltīti bremžu virzuļi rada dinamisku efektu.

Alpine White 3

Viegls un lineārs: Alpine White 3 izceļ jauno un vēl slaidāko R 1250 RT priekšdaļu, radot vēl satriecošāku tēlu.

Komforts jebkurā dimensijā

Komforts jebkurā dimensijā

Esat izvēlējies konfigurāciju un krāsu. Tagad pienācis laiks vēl labāk sagatavot R 1250 RT saviem ceļojumiem. Papildus adaptīvajiem priekšējiem lukturiem un ACC, dinamisko un komforta pakotne sniedz papildu komfortu ar tādām ērtumu uzlabojošām funkcijām kā Pro braukšanas režīmi, sēdekļa apsilde un Keyless Ride. Turklāt ir pieejams plašs papildaprīkojuma un papildu piederumu klāsts. Radiet tieši tādu R 1250 RT dizainu, kā vēlaties. Jūsu ceļojums, jūsu pieredze, jūsu motocikls.

+ Lasīt vairāk

Dinamika ikkatrā vaibstā

Dinamika ikkatrā vaibstā

Kompakts un slaids: R 1250 RT priekšdaļas izskatu slaidāku padara LED priekšēji lukturi. Kopā ar kompaktāko korpusu tas rada dinamisku kopumu, kam ir nepārprotama priekšrocība: vēl lielāks redzamības lauks. Jaunajam vējstiklam ir iespaidīgs, patentēts gaisa kanāls: Uz priekšu vērsta sūknēšana un gaisa kustība pāri korpusa augšdaļai ir samazināta, tādējādi varat turpināt ceļojumu pilnīgā mierā pat pēc vairāku stundu brauciena. Divdaļīgais priekšējā riteņa pārsegs uzsver arī tā kompakto būtību, atbalsta aerodinamiku un samazina netīrumu nonākšanu uz jums un jūsu motocikla – it īpaši lietus laikā.  

+ Lasīt vairāk

Jaudīgs visā ceļa garumā

70
litru bagāžas ietilpība (ar standartaprīkojumu)
1,254
cm3 darba tilpums
143
Nm pie 6250 apgr./min
226
kg slodze (ar standartaprīkojumu)
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi

Radīts ceļošanai

Bokserdzinēja jaudu var sajust jau no pirmajiem metriem. Lai kur jūs aizvestu ceļš. Sniegums un vienmērīgs brauciens visos ātruma diapazonos. To nodrošina ar BMW ShiftCam mainīgā sadales vārpstas kontrole. Papildu kontrole ar pārāku jaudas padevi. Augstā griezes momenta līkne, elastīgums un neatvairāmā jauda ar mazāku pārnesumu maiņu skaitu ļauj mierīgi baudīt ceļojumu. Pateicoties lielajam dzinēja tilpumam un jaudai ar augstu efektivitāti, braukšanas priekš palielinās ar katru metru.

+ Lasīt vairāk

Vairāk par #RideAndShare

Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži videoklipā redzamie krāsojuma varianti jaunākajā modeļu klāstā vairs nav pieejami.

+ Lasīt vairāk
spinner