Ērtais

Piedzīvojiet vairāk, baudot lielāku komfortu

Miers pilsētas satiksmē: C 400 GT ar eleganto Triple Black dizainu sniedz jums visu vajadzīgo. Parocīgais augšējais koferis nodrošina plašu vietu bagāžai. Motorolleris saplūst kopā ar vietu bagāžai, pateicoties ārējam augšējā kofera pārsegam metāliskā Black Storm krāsā. Augstais vējstikls uzticami pasargā no nokrišņiem, bet LED dienas gaitas lukturis garantē papildu drošību. Pakotni pilnveido savienojamības funkcija: klausieties mūziku, veiciet tālruņa zvanus un izmantojiet navigāciju, lai nokļūtu galamērķī.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
LED dienas gaitas lukturis

Izteiksmīga dizaina LED dienas gaitas lukturis sniedz lielāku drošību uz ceļa. Tas piedāvā parocīgu automātisku darbību, kā arī iespēju to aktivizēt manuāli.

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity piedāvā inovatīvas navigācijas, zvanu un mūzikas atskaņošanas funkcijas jūsu motorollera 6,5 collu TFT displejā. To darbina, izmantojot daudzfunkcionālo slēdzi, kas ļauj nenoņemt rokas no stūres.

Bagāžas turētājs

Varat droši nostiprināt augšējo koferi vai citus liela izmēra priekšmetus uz stabilā bagāžas turētāja ar atraktīvo dizainu.

Mazs augšējais koferis, 30 l

Ūdensizturīgais plastmasas augšējais koferis ar krāsotu vāku, 30 litru ietilpību un kvalitatīvu apdari nodrošina vietu vienai ķiverei.

Tas ir apvienots ar augšējā kofera ārējo apvalku un ir pieejams pieskaņotā krāsā.

Mazā augšējā kofera atzveltnes polsteris

Atzveltnes polsteris sniedz papildu komfortu pasažierim gan īsos izbraucienos, gan garākā ceļā.

Augsts vējstikls

Augstais vējstikls ar pretskrāpējumu pārklājumu ir augstāks par standarta vējstiklu, nodrošinot lielāku aizsardzību

Radiet savu personisko C 400 GT

No krāsojuma uz aprīkojumu: Konfigurējiet savu individualizēto motorolleru, izmantojot konfiguratoru.

Uz konfiguratoru
spinner