Pilsētnieks

Izmanīgs, straujš un ar spēcīgu raksturu

Vai vēlaties ātri pārvietoties pa pilsētu? C 400 X Style Sport konfigurācijā ir pareizā izvēle. Droši uzglabājiet visu, kas nepieciešams dienas gaitām, mazajā Black Collection aizmugurējā somā. LED dienas gaitas lukturis un LED papildu priekšējais lukturis ļauj labāk redzēt un būt labāk saredzamam pilsētas satiksmē. Klausieties mūziku un veiciet telefona zvanus, atrodoties kustībā, vai sasniedziet galamērķi ātrāk, pateicoties navigācijai: Savienojamības pakotne jūs savieno.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Keyless Ride

Ar Keyless Ride funkciju atslēgas var palikt jums kabatā. Bezatslēgu piekļuves sistēma ir ārkārtīgi ērta un ļauj vadītājam iedarbināt savu motociklu tikai ar pogas spiedienu. Šādi iespējams atslēgt arī sabloķētu stūri un degvielas tvertnes vāciņu. Un tad vienīgais, ko atliek darīt, ir kāpt virsū un doties ceļā!

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity piedāvā inovatīvas navigācijas, zvanu un mūzikas atskaņošanas funkcijas jūsu motorollera 6,5 collu TFT displejā. To darbina, izmantojot daudzfunkcionālo slēdzi, kas ļauj nenoņemt rokas no stūres.

LED dienas gaitas lukturis

Izteiksmīga dizaina LED dienas gaitas lukturis sniedz lielāku drošību uz ceļa. Tas piedāvā parocīgu automātisku darbību, kā arī iespēju to aktivizēt manuāli.

Bagāžas turētājs

Varat droši nostiprināt augšējo koferi vai citus liela izmēra priekšmetus uz stabilā bagāžas turētāja ar atraktīvo dizainu.

Mazā Black Collection aizmugurējā soma

Aizmugurējā soma ar tilpumu no 35 līdz 42 litriem piedāvā atjautīgas detaļas, piemēram, ūdensizturīgu, izņemamu oderi un pielāgojamas plecu lences.

Priekšējā aptecētāja drošības stienis

Elektropulētais nerūsējošā tērauda aptecētāja drošības stienis nodrošina krāsojuma aizsardzību, neietekmējot sānsveres leņķi.

LED priekšējie papildlukturi

Redziet un esiet redzams labāk miglā, sniegā vai lietū: LED priekšējie papildlukturi piedāvā uzlabotu drošību vājas redzamības apstākļos.

Zemais sēdeklis

Par 15 mm pazeminātais sēdeklis atvieglo uzkāpšanu un nokāpšanu no motocikla un ļauj ērtāk sasniegt ar kājām zemi.

Radiet savu personisko C 400 X

No krāsojuma uz aprīkojumu: Konfigurējiet savu individualizēto motorolleru, izmantojot konfiguratoru.

Uz konfiguratoru
spinner