Sajūtu meistari

BMW Motorrad dizaina izstrādes process

BMW Motorrad dizaina komanda apvieno satriecošas personības. Katram dizaineram ir savs stils, un katrs dizainers vislabāk jūtas savā motodisciplīnas lauciņā. Un katrs šajā darbā iegulda savu sirdi un dvēseli. Šīs dažādās formas veido dizaina procesu, izpaužoties katrā jaunā BMW Motorrad veidojumā. BMW Motorrad galvenais dizainers Edgars Heinrihs (Edgar Heinrich) iepazīstina ar BMW Motorrad dizaina komandu un dizaina procesu.

Runājot par radošumu, standartiem nav vietas. ”

Edgards Heinrihs

BMW Motorrad galvenais dizainers

Dizains – tā ir idejas atdzīvināšana

Dizains – tā ir idejas atdzīvināšana

Pirmais šī procesa solis ir uzlikt ideju uz papīra. Pēc tam seko vairāki citi soļi, piemēram, "Tape Drawing" tehnika galveno kontūru iezīmēšanai, "Clay Modelling" jeb trīsdimensionāla modeļa radīšana no rūpnieciskā plastilīna, kā arī 3D modelēšana virtuālajā vidē. Radošā procesa beigas – krāsu un materiālu izvēle nebeidzamām personalizēšanas iespējām.

+ Lasīt vairāk
Jauna motocikla prezentēšana ir patiesi īpašs mirklis – jūsu acu priekšā ir visas komandas darbs, kas paveikts vairāku mēnešu laikā. ”

Edgards Heinrihs

BMW Motorrad galvenais dizainers

Dzīve un darbs. Pārvērtiet savu dzīvi braucienā

Dzīve un darbs. Pārvērtiet savu dzīvi braucienā

"Tie, kuri ar savu motociklu pārbaudījuši tā iespēju robežas, saprot, kādus priekšnoteikumus tam jāspēj izpildīt", stāsta Edgars Heinrihs. Tieši tāpēc visi BMW Motorrad dizaineri arī paši ir aizrautīgi motociklisti. Fakts, ka viņi darbojas ap saviem motocikliem arī brīvajā laikā, sniedz dizaineriem unikālu iespēju ieviest pavisam unikālas idejas līdzās standarta produkcijai. Šo radošo ģēniju garāžās atradīsiet visu – gan modernus un tehnoloģijām piesātinātus spēkratus, gan arī retro motociklus. Šādā veidā viņi pārbauda savas idejas, izmēģinot tās ikdienā.

+ Lasīt vairāk
Motocikla dizains ir kas vairāk par tā proporcijām, virsmām un detaļām. ”

Edgards Heinrihs

BMW Motorrad galvenais dizainers

Citi stāsti, kas jūs varētu interesēt

Piemēroti motocikli

spinner