Elegants spēkavīrs

BMW Motorrad piedāvā ceļojumu motociklu Concept 101

Iedvesmojoties no nebeidzamajiem lielceļiem, brīvības un neatkarības sajūtas, BMW Motorrad dizaina komanda piedāvā jauno Concept 101: elegants, ekskluzīvs, uzmanību piesaistošs un neticami jaudīgs.

Piemērots rāmis

Piemērots rāmis

Cenšoties notvert brīvā ceļa sajūtu, BMW Motorrad radīja jaudīgu, saviļņojošu un ļoti ekskluzīvu sešcilindru dzinēja motociklu, kas katru izbraukumu padara par vienreizēju piedzīvojumu. Šī fascinējošā konceptmotocikla pirmatklāšana notiks Itālijā Komo ezera krastā ekskluzīvajā “Concorso d’Eleganza Villa d’Este” izstādē, kas ir viens no pasaulē nozīmīgākajiem vēsturiskām automašīnām un motocikliem veltītajiem notikumiem.

+ Lasīt vairāk

Matēts alumīnijs, oglekļa šķiedra un tumšā koka apdare

Matēts alumīnijs, oglekļa šķiedra un tumšā koka apdare

BMW Concept 101 ir variācija par motocikliem ar somām (“bagger”); šāds īpaši veidoto motociklu stils ir ļoti izplatīts ASV. Tā pagarinātais lāses formas korpuss uzreiz piesaista uzmanību. Izteiktās līnijas un rūpīgi veidotā apdare piešķir tam sporta motocikla izskatu, un jau no pirmā acu uzmetiena ir skaidrs, ka braukšana ar to būs neaizmirstams piedzīvojums. Tumšā koka akcenti, kas pavīd starp sudraba krāsā krāsotajiem matētā alumīnija un oglekļa šķiedras apdares elementiem, rada ekskluzivitātes un patīkama miera sajūtu. Šo dizainu radīja galvenais dizaineris Edgars Heinrihs un amerikāņi Dons Kamarota un Rolands Sends.

+ Lasīt vairāk

Visa pamatā ir jauda

Visa pamatā ir jauda

BMW Concept 101 ir spēka iemiesojums. Jaudīgais sešu cilindru 1649 ccm dzinējs nodrošina milzīgu griezes momentu, dzenot motociklu uz priekšu ar zirgspēkiem, kas krietni vien pārsniedz ierastās vērtības. Taču svarīga nav tikai motocikla jauda, tā estētiskais izskats ir tikpat būtisks. Tas uzstādījis jaunu latiņu attiecībā uz izmantotajiem materiāliem un dizaina kvalitāti. Un mainījis definīciju par to, kas motociklu pasaulē uzskatāms par augstu kvalitāti un ekskluzivitāti.

+ Lasīt vairāk

Citi stāsti, kas jūs varētu interesēt

Piemēroti motocikli

spinner