“The Future Shack” no BMW Motorrad

Pilsētas mobilitātes nākotne

Mēs nekad neesam bijuši tik mobili. Galamērķis ir būt kustībā. Tā tas ir bijis līdz šim. Bet kas mūs sagaida rīt? Kā vēlamies dzīvot? Kā sabalansēsim alkas pēc maksimālas mobilitātes ar to, kas nepieciešams apkārtējai videi? Kādu vēlamies veidot dzīvi pilsētā? Tādu, kā mēs paši? Kopā ar satura veidotājiem meklēsim atbildes “The Future Shack” projekta ietvaros. Loģiskas atbildes. Tādas, kas šķiet pareizas. Atbildes, kas saskan ar mūsu vērtībām. Šajā procesā mēs pārdomāsim savu nākotni. Iedvesmojieties.

Satura veidotāji

“The Future Shack” veikums

“The Future Shack” veikums

Iedvesmojieties. Piedzīvojiet mūsu pilsētas mobilitātes vīziju. Pievienojieties veidotājiem viņu piedzīvojumā. Ieskatieties nākotnē ar Concept CE 02 un Vision AMBY un atklājiet, ko spēj BMW CE 04. Meklējiet “The Future Shack” saturu YouTube, un satura veidotāju veikumu atradīsiet TikTok un Instagram.

+ Lasīt vairāk

Nākotne? Man šķiet, ka nākotne pieder tiem, kuri par to domā un to gaida.

 ”

“The Future Shack” satura veidotājs

1. sērija: Nemanāmība

1. sērija: Nemanāmība

Mēs analizējam nākotnes pilsētas mobilitātes aspektus. 1. sērijā: Nemanāmība Nemanāmība var ietvert daudzus aspektus, ar ko transportlīdzekļiem nākotnē būs jārēķinās: nemanāma integrācija ar citām ierīcēm, internetu, pilsētvidi, visu mūsu dzīvi. Ieskatieties nākotnē kopā ar mums.

+ Lasīt vairāk

Manis radītais saturs atspoguļo aktuālo šobrīd un to, kā cilvēki pārvietojas. Un, protams, es jautāju sev, kas tas būs nākotnē.

 ”

“The Future Shack” satura veidotājs

Drīzumā: 2. sērija

Nākamajā sērijā mēs ieskatīsimies arī pilsētas mobilitātes nākotnē. “The Future Shack” atvērs mums acis un pievērsīs uzmanību tam, kā mēs pārvietosimies rīt. Nevēlaties palaist garām nākamās sērijas? Abonējiet mūsu YouTube kanālu un aktivizējiet atgādinājumus.

“The Future Shack” vietnē YouTube external-link-arrow-slim

Nākotne jau šodien

spinner