Bezbailīgs

Patiesa GS sajūta

Vai vēlaties ik dienas no jauna atklāt #SpiritOfGS? Tad G 310 GS Rallye ir jums īstais motocikls. Salieciet visu, kas nepieciešams ceļojuma laikā, lielajā sānu somā. Jo, iespējams, vēlēsieties nobraukt vēl dažus kilometrus, kad navigācijas sistēma jums parādīs ainaviskāko maršrutu līdz galamērķim. Pateicoties stūres pacēlājiem, varat sēdēt vertikālāk un redzēt, kas notiek. Plaukstu aizsargi un apsildāmie rokturi aizsargā plaukstas visu gadu pret vēju, laikapstākļiem un aukstumu. Savukārt alumīnija dzinēja aizsargs, tostarp dzinēja aizsargstienis, pasargā motocikla sirdi no akmeņu triecieniem un bojājumiem, kad ceļš kļūst nedaudz nelīdzenāks.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Liela sānu soma

Ūdensnecaurlaidīgajā, 15 litru lielajā sānu somā ar tīru tehnisko dizainu ir daudz vietas bagāžai.

 

Apsildāmi stūres rokturi

Trīs līmeņos regulējamie apsildāmie rokturi nodrošina patīkamu siltumu plaukstām un pirkstiem pat aukstās dienās.

BMW Motorrad Navigator VI

BMW Motorrad navigācijas ierīču turētājs

BMW Motorrad navigācijas ierīces turētājs ir piestiprināts pie stūres stiprinājuma bloka braucēja tiešā redzamības laukā.Navigator VI

Navigator VI ir piemērots ne tikai ceļojumu faniem. Šīs sistēmas bagātīgās papildu funkcijas ļaus jums vienmēr atrast īsto ceļu.

Dzinēja aizsargs

Dzinēja aizsargstienis, kreisā un labā puse

Nerūsējošā tērauda dzinēja aizsargstieņi aizsargā cilindru zonu pret bojājumiem, neierobežojot sasveres leņķi.Alumīnija dzinēja aizsargs

Izturīgais alumīnija dzinēja aizsargs nodrošina efektīvu aizsardzību pret akmeņu triecieniem un bojājumiem, kas var rasties braukšanas laikā.

Stūres starplikas

15 mm stūres pacēlājs padara gan sēdēšanas pozīciju, gan braukšanu stāvus ērtāku, garantējot ievērojami drošāku motocikla vadāmību bezceļu apstākļos.

Plaukstu aizsargi

Izturīgie plaukstu aizsargi padara motocikla izskatu sportiskāku, kā arī pasargā plaukstas pret vēju, laikapstākļiem, zariem un akmeņiem.

Commuter GS

Jūsu uzticamais pavadonis

Ar G 310 GS Cosmic black 3 krāsā, viegli iekarojiet pilsētas džungļus. Neatkarīgi no tā, vai esat ceļā uz darbu, sporta zāli vai pie draugiem, jūsu bagāža ietilpst augšējā koferī, kamēr jūs ērti sēžat uz “zemā” sēdekļa. Ar viedtālruņa paliktni vienmēr varēsiet redzēt savu tālruni. Melnais vējstikls pasargā jūs no vēja brāzmām vētrainās dienās, bet centrālais statīvs nodrošina motocikla drošību, kad ievietojat bagāžu, uzpildāt degvielu vai novietojat stāvvietā.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Viegls augšējais koferis, 29 l

Vieglais augšējais koferis ar 29 litru tilpumu nodrošina pietiekami vietas ķiverei un ir ideāli piemērots braukšanai ikdienā, kā arī īsākos ceļojumos.

Zemais sēdeklis

Jo īpaši īsāka auguma braucējiem par 15 mm pazeminātais sēdeklis atvieglo uzkāpšanu un nokāpšanu no motocikla un ļauj ērtāk sasniegt ar kājām zemi.

Centrālais balsts

Stabilais centrālais balsts saglabā motociklu drošībā un lieliski palīdz degvielas uzpildes, bagāžas ievietošanas vai riepu spiediena pārbaudes laikā.

Sporta vējstikls, melns

Melnais, tonētais Sport vējstikls izceļ motocikla sportisko dizainu un ievērojami aizsargā ķermeņa augšdaļu pret vēja spiedienu.

Izveidojiet savu individuālo G 310 GS

Dodiet vaļu iztēlei un konfigurējiet motociklu atbilstoši savām vēlmēm.

Uz konfiguratoru
spinner