Ātri, vienkārši un elastīgi

No mājas rozetes līdz BMW Wallbox un publiskai uzlādes stacijai – varat izvēlēties jebkuru no šīm trim iespējām, lai nodrošinātu savam BMW CE 04 nepieciešamo enerģiju. Sinerģija ar BMW grupu un no tās izrietošajiem vieglo automobiļu standartiem unikālā veidā attiecas arī uz jūsu BMW CE 04: no tehnisko komponentu pārneses uz augstsprieguma tehnoloģijām un ar to saistītajām drošības prasībām līdz vadiem, savienotājiem un drošības izslēgšanas ierīcēm. Pats par sevi saprotams, ka tas attiecas arī uz jūsu BMW Wallbox apkalpošanu.

+ Lasīt vairāk

Uzlāde mājas rozetēs

Uzlāde mājas rozetēs

Izmantojiet standarta 2. režīma uzlādes kabeli (iekļauts standarta komplektācijā) ar parasto Schuko kontaktdakšu, lai vienkārši uzlādētu savu BMW CE 04 no mājas rozetes. Pateicoties 2,3 kW uzlādes jaudai, motorolleris no 0% līdz 80% uzlādēsies aptuveni trīsarpus stundās, izmantojot piecus metrus garo uzlādes kabeli.

+ Lasīt vairāk

Uzlāde ar BMW Wallbox

Uzlāde ar BMW Wallbox

Jūsu mājas uzlādes stacija. Izmantojiet pastāvīgi uzstādīto BMW Wallbox, lai uzlādētu BMW, MINI un BMW CE 04. Šajā procesā statusa displejā tiek nepārtraukti rādīts pašreizējais uzlādes statuss. Pie 2,3 kW jūsu motorolleris uzlādējas no 0% līdz 80% trīsarpus stundu laikā. Izmantojot papildu ātro lādētāju, varat vēl vairāk pasteidzināt darbu. Pie 6,9 kW ar maksimālo uzlādes strāvu tāds pats uzlādes process ilgs tikai 65 minūtes.

+ Lasīt vairāk

Uzlāde publiskajās uzlādes stacijās

Uzlāde publiskajās uzlādes stacijās

Izmantojiet papildaprīkojumā pieejamo 3. režīma uzlādes kabeli, lai ērti uzlādētu BMW CE 04 publiskās uzlādes stacijās. Tādējādi jūsu motorolleris no 0% līdz 80% ar 2,3 kW jaudu uzlādēsies trīsarpus stundu laikā. Izmantojot papildaprīkojumā pieejamo ātro lādētāju ar uzlādes jaudu līdz 6,9 kW, uzlādei nepieciešamais laiks samazināsies līdz 65 minūtēm — atkarībā no attiecīgās uzlādes stacijas.

 

+ Lasīt vairāk

Uzlāde ar ātro lādētāju

BMW CE 04 pēc izvēles var aprīkot ar ātro lādētāju. Izmantojiet to, lai ātri un droši uzlādētu no Wallbox mājās vai publiskās uzlādes stacijās, izmantojot 3. režīma uzlādes kabeli. Ātrais lādētājs ir ražotāja papildaprīkojums. Lietojiet, lai maksimāli izmantotu uzlādes jaudu, pateicoties 6,9 kW, uzlādējot BMW CE 04 no 0% līdz 80% aptuveni 65 minūtēs.

+ Lasīt vairāk

Uzlādes stacijas un uzlādes statuss

Jūsu maršruts uz uzlādes staciju

Jūsu maršruts uz uzlādes staciju

Navigācijas sistēmas interešu objektu funkcija norādīs uzlādes stacijas jūsu izvēlētajā apkārtnē un aizvedīs jūs uz tām pa īsāko maršrutu. To var izvēlēties vai nu lietotnē BMW Motorrad Connected, vai arī tieši izvēlēties maršrutu līdz nākamajai uzlādes stacijai sava motorollera 10,25" TFT displejā.

 

+ Lasīt vairāk

Vienmēr uzraugiet uzlādes statusu

Vienmēr uzraugiet uzlādes statusu

BMW Motorrad Connected lietotne uzlādes procesa laikā informē par paredzamo uzlādes beigu laiku un, protams, arī par to, cik ilgi uzkrātā enerģija kalpos un cik tālu ar to var aizbraukt. Šiem datiem jebkurā laikā var piekļūt 10,25" TFT displejā.

+ Lasīt vairāk

Svarīgākie BUJ par braukšanas attālumu un uzlādi

Kā mans braukšanas stils ietekmē BMW CE 04 braukšanas attālumu?

Braukšanas stils, protams, ietekmē patēriņu un līdz ar to arī nobraukumu. Izvēlieties Eco braukšanas režīmu, lai maksimāli palielinātu BMW CE 04 braukšanas attālumu. Motorolleris ir aprīkots arī ar enerģijas rekuperācijas sistēmu, kas uzlādē augstsprieguma akumulatoru, izmantojot rekuperāciju. Braukšanas laikā domājot uz priekšu, mērens paātrinājums un izvairīšanās no ilgstošas braukšanas ar maksimālo ātrumu papildus palīdzēs palielināt nobraukto attālumu.

 

Vai BMW CE 04 akumulators laika gaitā nolietosies?

Litija jonu akumulatora jauda tā lietošanas gaitā samazinās. Akumulatora sertifikātā mēs norādām labāko iespējamo pakalpojumu mūsu klientiem šajā kontekstā. Tas ir derīgs pirmos 40 000 kilometrus un beidzas piecus gadus pēc pirmās piegādes vai pirmās reģistrācijas. Ja šajā laikā augstsprieguma akumulators tiek bojāts, mēs bez maksas novērsīsim visus materiālu bojājumus. Tas attiecas arī uz pārmērīgu jaudas zudumu. Apmeklējiet savu autorizēto BMW Motorrad mazumtirgotāju, lai uzzinātu vairāk.

 

Vai es varu braukt ar BMW CE 04 arī tad, ja man nav pieejama ātrās uzlādes iespēja?

Protams. Šādā gadījumā transportlīdzekli ir iespējams uzlādēt, izmantojot standarta uzlādes kabeli parastajās mājas rozetēs un, protams, arī publiskās uzlādes kolonnās. Tādā gadījumā uzlādes process būs ilgāks salīdzinājumā ar papildaprīkojumā pieejamo ātrās uzlādes opciju.

 

Kas jāņem vērā, uzlādējot no mājas rozetēm?

Standarta uzlādes kabelis ar 2,3 kW uzlādes jaudu ir daļa no BMW CE 04 standarta aprīkojuma*. Tā garums ir pieci metri, un vairumā gadījumu tas ir pietiekami garš, lai piekļūtu mājas rozetei. Neizmantojiet pagarinātājus vai daudzligzdu sadalītājus.

* Piedāvājums konkrētajā tirgū

Kā atrast atbilstošu uzlādes iespēju savam BMW CE 04, atrodoties ceļā?

Uzlādes stacijas var atrast, izmantojot BMW Charging lietotni (un visas pārējās uzlādes lietotnes), kā arī BMW Motorrad Connected lietotni. Izmantojot interešu objektu funkciju, varat arī lūgt, lai navigācijas sistēma jūs aizved uz uzlādes stacijām.

Kādu uzlādes kabeli BMW Motorrad piedāvā uzlādei publiskās uzlādes stacijās?

BMW CE 04 var uzlādēt ar līdz 6,9 kW jaudu, izmantojot papildu ātro lādētāju. Standarta komplektācijā tas uzlādējas ar jaudu līdz 2,3 kW. Lai uzlādētu velosipēdu, ir nepieciešami vienfāzes vai trīsfāzu uzlādes kabeļi, kas ir atšķirīgi dažādās valstīs esošajām uzlādes staciju iekārtām.

Šim nolūkam BMW Motorrad šobrīd piedāvā trīs Mode 3 kabeļu klāstu, lai nodrošinātu optimālus uzlādes rezultātus ikvienam. Šie kabeļi atšķiras ar uzlādes veiktspēju, izmēru un svaru:

  • Kabeļi ar uzlādes jaudu līdz 7,4 kW: 1-fāzes, 32 ampēri, 2,35 kg svars. Ieteicams valstīs, kurās galvenokārt ir vienfāzes uzlādes stacijas.
  • Kabeļi ar uzlādes jaudu līdz 22 kW: 3fāzes, 32 ampēri, 3,3 kg svars. Ļauj maksimāli palielināt CE 04 uzlādes jaudu jebkurā situācijā. Tā rezultātā kabelis ir nedaudz lielāks un smagāks nekā pārējie divi varianti.
  • Kabeļi ar uzlādes jaudu līdz 11 kW: 3 fāzes, 20 ampēri, 2,15 kg svars. Šis ir mūsu mazākais un vieglākais uzlādes kabelis. Tomēr vienfāzes uzlādes stacijās jūs neizmantosiet visu CE 04 uzlādes ātruma potenciālu. Tomēr valstīs, kur pārsvarā ir trīsfāžu uzlādes stacijas, tas ir labs un praktisks risinājums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka 3. režīma kabeļu diapazons dažādās valstīs var atšķirties.

Kā es varu apskatīt BMW CE 04 uzlādes statusu?

BMW CE 04 uzlādes statuss tiek parādīts transportlīdzekļa TFT displejā. Tāpat var izmantot BMW Motorrad Connected lietotni, lai piekļūtu pievienotā motorollera paredzamajam uzlādes beigu laikam.

 

Kā varu iegādāties BMW Wallbox?

Wallbox var pielāgojami un vienkārši pievienot pie mājas barošanas tīkla. Pateicoties lielajai uzlādes jaudai un trīsfāzu uzlādei (ar BMW CE 04 uzstādīto ātro lādētāju), tas efektīvi samazina uzlādes laiku. Wallbox kabeļa garums ir pieci metri. BMW Wallbox var iegādāties jebkurā vieglo automobiļu un motociklu mazumtirdzniecības vietā.

 

Pat digitālos elementus vislabāk izbaudīt tieši

Vienkāršāk nevar būt: izmēģiniet BMW CE 04 testa braucienā. Ņemiet līdzi arī savu viedtālruni un atklājiet, cik nevainojami BMW CE 04 integrējas jūsu pasaulē.

Pieteikties testa braucienam tagad
spinner