#PluggedToLife

Motorolleru saime

Mūsu motorolleri ļauj atklāt pilsētu spontāni, daudzpusīgi un jaunā veidā. Tas ir iespējams, pateicoties dinamiskām piedziņas sistēmām, pareizām proporcijām un praktiskiem bagāžas glabāšanas nodalījumiem. Pārbaudītā BMW Motorrad tehnoloģija gādā par komfortu un drošību, bet BMW Motorrad Connectivity apvienojumā ar BMW Motorrad Connected lietotni ļauj pārliecinoši orientēties lielpilsētā.

+ Lasīt vairāk

Mūsu pilsētas mobilitātes modeļi

CE 04

Klusa revolūcija: enerģijas pārpilnība, efektivitāte, elektropiedziņa un mūsdienīgs dizains. Pateicoties inteliģentajiem savienojamības risinājumiem, BMW CE 04 nevainojami iekļaujas jūsu ikdienas dzīvē un sniedz ieskatu jaunā ērā ne tikai ar savu dizainu.

C 400 X

Pilsētvides iepazīšana pagriezienu pa pagriezienam: spontāni, izskatīgi, dinamiski un mierīgi cauri visiem sastrēgumiem. Pārvietošanās pilsētā kļūst aizraujoša.

C 400 GT

Visā pilsētā un ārpus tās robežām. Izcila piedziņa un braukšanas komforts, kā arī aizsardzība pret vēju un lietu – brauciens pavisam mierīgi var būt arī nedaudz ilgāks. BMW Motorrad Connectivity nodrošina saziņu un vislabākos sakarus.

Iespēju pilnām pilsētām

BMW Motorrad Concept CE 02 ienes pilsētā svaigu dvesmu prieka. Tā elektriskā piedziņa piedāvā pilnu griezes momentu jau uzsākot kustību un ļauj bez grūtībām iekļauties satiksmē. Dizains ir jauns, revolucionārs un minimālistisks un tā vien rada vēlmi uzreiz doties ceļā.

+ Lasīt vairāk
BMW Concept CE 02 external-link-arrow-slim

BMW Motorrad ConnectedRide

BMW Motorrad ConnectedRide nozīmē būt savienotam. Ar BMW Motorrad Connected lietotni varat bezvadu režīmā integrēt sava viedtālruņa funkcijas, piemēram, zvanus, mūziku un navigāciju motocikla TFT displejā un ērti turpināt tās lietot. Un tas ir tikai sākums.

+ Lasīt vairāk

Iepazīstiet savu pilsētu

spinner