Jaunumi

BMW Motorrad jaunajam S 1000 RR pirmo reizi piedāvā M aprīkojumu un M Performance daļas

BMW Motorrad Motorsport sadarbībā ar Shaun Muir Racing piesaka jauno RR dalībai 2019. gada WorldSBK čempionātā. Sākot no 2019. gada, sacīkšu aktivitātes notiks, kooperējoties ar BMW Group Motorsport.

 

BMW Motorrad turpina panākumiem bagāto produktu stratēģiju, kas pazīstama no M sērijas automobiļiem, un tagad piedāvā M aprīkojumu un M Performance daļas motocikla modelim. Līdz ar jaunā S 1000 RR laišanu klajā pirmo reizi klienti kā papildu aprīkojumu varēs iegādāties M pakotni un M aprīkojumu. Turklāt RR domāto piederumu programmu tagad papildinās plašs M Performance daļu piedāvājums.

Tādējādi BMW Motorrad seko pasaulē jaudīgākā burta filozofijai: “M” ir sinonīms motorsporta panākumiem, aizrautībai ar lieljaudas BMW modeļiem un uzrunā klientus ar pašām augstākajām prasībām pret veiktspēju, ekskluzivitāti un individualitāti.

 

BMW S 1000 RR izstrādātajā M pakotnē ietverts:

  • Motorsport krāsojums;
  • M oglekļa šķiedras riteņu diski;
  • M īpaši vieglais akumulators;
  • M šasija ar augstumā regulējamu motocikla aizmuguri un piekares sviras stiprinājumu;
  • M sporta sēdeklis;
  • braukšanas režīmu sistēma Pro.

 

Papildus tam BMW Motorrad ar jauno BMW S 1000 RR piedalīsies 2019. gada FIM pasaules motošosejas čempionātā superbaikiem (WorldSBK). Jaunā BMW Motorrad WorldSBK komanda sacensībās startēts, sadarbojoties ar vienību Shaun Muir Racing un prominentu pilotu duetu: 2013. gada WorldSBK čempionu motošosejā Tomu Saiksu (Lielbritānija) un pašreizējo Eiropas Superstock 1000 čempionu un trīskārtējo Vācijas starptautiskā motošosejas čempionāta uzvarētāju Markusu Reitenbergu (Vācija).

Ar BMW Motorrad WorldSBK komandu un, kooperējoties ar Shaun Muir Racing, BMW Motorrad būtiski paplašina iesaisti WorldSBK čempionātā. Vienlaikus BMW Motorrad turpinās sekmīgās klientu sacīkšu programmas vairākās citās nacionālajās un starptautiskajās sacīkšu sērijās.

Intensificēta tiks arī sadarbība ar BMW Group Motorsport, lai veidotu jaunu auto un motosporta sinerģiju, it īpaši komercijas un loģistikas jomā.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website