BMW R 1250 GS Adventure

Neviens galamērķis nav pārāk tāls

Pasaule gaida, kad to atklāsiet. Tajā vienmēr ir kaut kas jauns. R 1250 GS ir ceļojumu enduro karalis. Tas neapstrīdami ir radīts neizbraucamiem ceļiem, grūtiem apstākļiem un visattālākajiem galamērķiem. Tāpēc mēs esam vēl vairāk uzlabojuši jau tā augsto ceļojumu gatavības un komforta līmeni. No braucēja palīgsistēmām, apgaismojuma tehnoloģijām un mūsdienīgiem braukšanas režīmiem līdz USB ligzdai – R 1250 GS Adventure piedāvā visu nepieciešamo jaunu vietu atklāšanai. Pateicoties jaudīgajam bokserdzinējam ar BMW ShiftCam sistēmu jūs sasniegsiet galamērķi bez grūtībām. Jo mēs zinām: jūsu idejas par pasaules apceļošanu ir bezgalīgas. Tas ir raksturīgi #SpiritOfGS.

Ievērības cienīgi akcenti

R 1250 GS Adventure mājas ir pasaule. Neviens galamērķis nav par tālu, neviens segums tam nav svešs. Uz ceļa, bezceļos un atpakaļ. Pat ja nezināt, kāds reljefs gaida priekšā, varat paļauties uz savu motociklu visos smalkumos. Ar R 1250 GS Adventure varat izbaudīt lielus attālumus vēl aktīvāk. Komfortā un drošībā. Vienmēr gatavs vēl dažiem kilometriem un daudziem kilometriem ar kaut ko īpašu. 

+ Lasīt vairāk
LED virzienrādītāji standarta aprīkojumā ar kruīza gaismu papildu aprīkojumā
Redzam standarta LED virzienrādītājus ar papildu aprīkojumā pieejamo kruīza gaismu.
Komfortablas stūres starplikas
Redzam R 1250 GS Adventure ar stūres starplikām.
Liela nobraukuma rezerve ar 30 litru tvertni
Redzam R 1250 GS Adventure 30 litru degvielas tvertni.
Sēdekļa apsilde
Redzam apsildāmu sēdekli.
Adaptīvais priekšējais lukturis ar grozāmu LED gaismu
Redzam R 1250 GS Adventure priekšējo lukturi.
Pro un ECO braukšanas režīmi
Redzam Pro braukšanas režīmus ar ECO režīmu.
DTC un ABS Pro sērijveidā
Redzam R 1250 GS Adventure DTC un ABS Pro sistēmas.
TFT displejs ar savienojamību, USB uzlādes ligzda un regulējams vējstikls.
Aplūkosim R 1250 GS Adventure vadītāja vietu.

Dodieties nezināmā apvidū ar mierīgu sirdi

Dodieties nezināmā apvidū ar mierīgu sirdi

R 1250 GS Adventure ērtā ergonomika un sēdpozīcija piedāvā izcilu pārredzamību visās situācijās un ļauj bez grūtībām kontrolēt motociklu. Stūri ir iespējams pacelt par 30 mm augstāk – tas ļauj ērti un droši braukt gara auguma braucējiem vai piecelties kājās, braucot bezceļos. Turklāt plašā sēdekļu augstumu izvēle no 790 līdz 910 mm un plašais sēdekļu klāsts noteikti ļaus jums atrast sev vispiemērotāko R 1250 GS Adventure. Savukārt sēdekļa apsildes sistēma nodrošina, ka jūs un jūsu pasažieris izbaudīs katru braucienu vēl vairāk. 

+ Lasīt vairāk

LED apgaismojuma tehnoloģija

LED apgaismojuma tehnoloģija

Vairāk spožuma, redzamības un pamanāmības: pilnie LED grozāmie priekšējie lukturi un adaptīvie priekšējie lukturi nodrošina izcilu apgaismojumu un stabilu gaismas lauku – uz sāniem, uz augšu un uz leju. Atkarībā no ceļa slīpuma, noslodzes un sānsveres līkumos.  

Tādā veidā gaisma vienmēr seko jums. LED virzienrādītāji ar kruīza gaismas opciju rada pievilcīgu izskatu ar aptumšotām, pastāvīgi ieslēgtām gaismām priekšā. Savukārt aizmugurē pasīvo drošību uzlabo daudzfunkcionālie LED virzienrādītāji. Ir vērts pieminēt arī sagaidīšanas un pavadīšanas funkciju, kā arī braukšanas lukturus, ko var ieslēgt ar izslēgtu aizdedzi – tie ir ļoti praktiski, manevrējot tumsā.

+ Lasīt vairāk

Jaudīgs, pārliecinošs, uzticams

100
kW (136 ZS) pie 7 750 apgr./min
143
Nm maksimālais griezes moments pie 6 250 apgr./min
1,254
cm3 tilpums
30
litru degvielas tvertnes tilpums

Iedvesmojošs vienmērīgums

Pārliecinošs, uzticams, jaudīgs. Tieši tādam ir jābūt ideālam sabiedrotajam zināmās un nezināmās vietās. Pateicoties BMW ShiftCam maināmās sadales vārpstu kontroles sistēmai, R 1250 GS Adventure bokserdzinējs pārvērš lielus attālumus par neviltota prieka mirkļiem. Ko tas nozīmē jums? Vienmērīgāku darbību pie zemiem apgriezieniem un lielu griezes momentu jebkādā ātrumā. Rezultāts ir vēl sabalansētāka darbība, kas sniedz vēl lielāku pārliecību un dinamiku, braucot ar R 1250 GS Adventure.

+ Lasīt vairāk

Tā izklausās piedzīvojumi

Tikpat unikāls kā jūsu galamērķi

Iedvesmojošs ik mirkli

Izpausme: spēcīga, robusta. Un papildus tam spēja tikt galā ar jebkādu reljefu – tā izskatās katrs R 1250 GS Adventure. Cik tālu doties, ir atkarīgs no jums

Style Rallye

Daudzpusīgas spējas: dinamiskajā Light White/metāliskajā Racing Blue/Racing Red krāsā ar akcenta uzlīmēm uz degvielas tvertnes R 1250 GS Adventure demonstrē savu sportisko pusi.

Ice Grey

Šis motocikls Ice Grey pamatkrāsā ar sudraba un melnas krāsas kontrastiem un izteiksmīgu sarkanu/melnu sēdekli simbolizē neviltotu GS raksturu.

Triple Black konfigurācija

Vienkārša elegance: metāliskās Black Storm/Black/Agate Grey krāsas matētie un spīdīgie akcenti izceļ jūsu GS spēcīgo siluetu.

Aprīkots tālam ceļam

Aprīkots tālam ceļam

Vai iemītas takas jums ir par vienkāršu? Tās nav arī R 1250 GS Adventure gaumē. Pateicoties plašajam papildu aprīkojuma klāstam, piemēram, Ceļojumu pakotnei ar sagatavi navigācijas sistēmai vai koferu stiprinājumiem, jūs varat izveidot tieši sev pielāgotu spēkratu. Mēs jau esam sagatavojuši trīs ieteikumus, lai jūs iedvesmotu: no iespaidīgas bagāžas ietilpības vistālāko galamērķu sasniegšanai un enduro aprīkojuma bezceļu entuziastiem līdz īpaši izsmalcinātai apdarei. Padariet R 1250 GS Adventure par motociklu saviem piedzīvojumiem.

+ Lasīt vairāk

Citi modeļi

spinner