Pasaules apceļotājs

Neviens ceļš nav par tālu, neviens izaicinājums par grūtu

Putekļi vai dubļi, lietus vai svelme: nekas jūs neapturēs, jūs esat gatavs jebkuram izaicinājumam. R 1250 GS Adventure ar Komforta un Ceļojumu pakotni ir ideāls sabiedrotais jūsu piedzīvojumiem. Visu, kas nepieciešams, lai dotos pretī nezināmajam, var ērti paņemt līdzi augšējā koferī, alumīnija koferos vai 40 Years GS versijas papildu 27 litru koferos. Ērti arī jums: apsildāmais sēdeklis rūpējas par siltumu tālos ceļojumos.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Komforta pakotne

Komforta pakotnē ietilpst Keyless Ride sistēma, komfortabli apsildāmie stūres rokturi un hromēta izplūdes sistēma.

Ceļojumu pakotne

Ceļojumu pakotnē ietilpst kruīza kontrole, navigācijas sagatave un alumīnija koferu stiprinājumi.

LED apgaismojuma tehnoloģija

Adaptīvs priekšējais lukturis

Adaptīvie pagrieziena apgaismošanas lukturi nodrošina ievērojami labāku līkumu izgaismošanu.

Dienas gaitas lukturis

Izteiksmīga dizaina LED dienas gaitas lukturis sniedz lielāku drošību uz ceļa.

Kruīza gaisma

Kruīza gaisma ar diviem aptumšotiem priekšējiem virzienrādītājiem piesaista uzmanību, tā arī paaugstinot drošības līmeni.

Sēdekļa apsilde

Atsevišķi vadītājam un pasažierim regulējamā sēdekļu apsilde sniedz papildu komfortu un neierobežotu braukšanas prieku pat vēsākajos gadalaikos.

Robusti dizaina elementi

Option 719 frēzētu detaļu Classic II pakotne

Ekskluzīvā Option 719 Classic II frēzētu detaļu pakotne piedāvā īpaša dizaina akcentus ar augstas kvalitātes komponentiem sudrabainā krāsā.

Alumīnija degvielas tvertne 1

Alumīnija degvielas tvertne 1 ar matētiem un caurspīdīgi krāsotiem sānu paneļiem ir perfekta izvēle tiem, kas novērtē kaut ko īpašu.

Glabāšana

Alumīnija koferis ar kofera stiprinājumu

Alumīnija koferus var ērti un droši nostiprināt uz nerūsējošā tērauda koferu stiprinājumiem abās motocikla pusēs.

Alumīnija augšējais koferis

Šis robustais alumīnija augšējais koferis ar 32 litru tilpumu ļauj novietot ķiveri un ir pārsteidzoši efektīvs pat ekstremālos apstākļos.

Palielinātas ietilpība alumīnija koferu komplekts, 40 Years GS ierobežotā sērija

Palielinātas ietilpības alumīnija koferu komplekts palielina koferu ietilpību par 13,5 litriem katrā pusē, kopā iegūstot papildu 27 litrus.

Alumīnija augšējā kofera ieliktnis

Ūdens necaurlaidīgie augšējā kofera ieliktņi ļauj organizēt bagāžu un atvieglo tās ievietošanu un izņemšanu.

35 l augšējā kofera muguras polsteris

Alumīnija augšējā kofera muguras polsteris sniedz papildu komfortu pasažierim gan īsos izbraucienos, gan garākā ceļā.

Liela degvielas tvertnes soma

Lielā degvielas tvertnes soma ar 13–18 litru tilpumu piedāvā pārdomātas detaļas, piemēram, izņemamu, ūdens necaurlaidīgu ieliktni un stiprināšanu ar siksnām.

Intelektiskais ārkārtas zvans

Avārijas gadījumā inteliģentais ārkārtas zvans automātiski sazinās ar BMW zvanu centru, lai pēc iespējas ātrāk aktivizētu glābšanas ķēdi.

Off-road traveller

Uzdrošinieties novirzīties no gludā ceļa

Ne vienmēr ir vajadzīgs asfalts. R 1250 GS Adventure ar Dinamisko pakotni ir aizraujošs uz jebkāda seguma. Rallye Style konfigurācijā ar stūres starplikām, sporta klusinātāju un dažādiem bezceļiem paredzētiem risinājumiem, piemēram, enduro alumīnija dzinēja aizsargu, priekšējo lukturu aizsargu un bezceļu riepām, tas būs neapturams.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Stūres starplikas

Ar stabilajām un precīzajām stūres starplikām standarta stūre tiek pacelta par 30 mm augstāk.

Dinamiskā pakotne

Dinamiskajā pakotnē ietilpst Dynamic ESA (elektroniski regulējama piekare), Pro braukšanas režīmi un Pro pārnesumu pārslēgšanas palīgs.

Style Rallye

Style Rallye izceļ dual-sport enduro motocikla sportisko potenciālu. Light White, metāliskas Racing Blue un Racing Red krāsu kombinācija kopā ar papildu aprīkojumā pieejamajiem melnas vai zelta krāsas diskiem ar krustotiem spieķiem un trīs krāsu zemo Rallye sēdekli rada patiesu rallija noskaņu.

Sporta klusinātājs

No titāna izgatavotais sporta klusinātājs ar oglekļa šķiedras uzgali rada robustu skaņu, pārvēršot katru braucienu acīm un ausīm baudāmā pieredzē.

Bezceļiem paredzēti elementi

Enduro alumīnija dzinēja aizsargs

Izturīgais enduro alumīnija dzinēja aizsargs nodrošina efektīvu aizsardzību pret akmeņiem un bojājumiem.

Priekšējā luktura aizsargs

Lietošanai bezceļos paredzētais priekšējā luktura aizsargs aizsargā pret akmeņu radītiem bojājumiem, braucot ārpus ceļiem.

Bezceļu riepas

Bez maksas papildaprīkojumā pieejamās bezceļu riepas ļauj izmantot visu šī motocikla potenciālu.

Glabāšana

Atacama sarullējamā soma ar slēdzamiem savilcējiem

Slēdzamo savilcēju ar tērauda serdi var izmantot, lai pieslēgtu Atacama sarullējamo somu un citus bagāžas priekšmetus vai ķiveres pie motocikla.

Atacama sānu somas ar adapteri un slēdzamiem savilcējiem

Izturīgās Atacama sānu somas piedāvā daudz pārdomātu detaļu un 60 litru ietilpību. Slēdzamie savilcēji ar tērauda serdi ļauj pieslēgt Atacama sānu somas un citus bagāžas priekšmetus vai ķiveres motociklam.

M Lightweight akumulators

M Lightweight akumulators ar vismodernāko litija jonu tehnoloģiju ir aptuveni 3 kg vieglāks nekā standarta akumulators.

The Elegant

Radīts visskaistākajiem galamērķiem pasaulē

Atklājiet pasauli un sevi: šī ir jūsu pasaule. Izskats atstāj neizdzēšamu iespaidu: Style Triple Black konfigurācijā R 1250 GS Adventure ir minimālistisks un īpaši elegants. Efektīvā apgaismojuma komplektācija parāda jūs un visas pasaules ceļus vislabākajā gaismā. Kvalitatīvais enduro alumīnija dzinēja aizsargs nodrošina aizsardzību un ekskluzivitāti. Cēlo tēlu noslēdz diski ar krustotiem spieķiem zelta krāsā, augstas kvalitātes melnas un sudrabotas frēzētas detaļas un tonēts vējstikls.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Style Triple Black konfigurācija

Style Triple Black konfigurācija piešķir ceļojumu enduro motociklam neuzbāzīgi elegantu izskatu.

Apgaismojuma pakotne

Apgaismojuma pakotnē ietilpst Pro priekšējais lukturis ar dienas gaitas lukturi un adaptīvo lukturi, kā arī kruīza gaisma priekšā un daudzfunkciju indikatori aizmugurē.

Zelta krāsas diski ar krustotiem spieķiem

Diski ar krustotiem spieķiem, kas parasti ir melnā krāsā, kļūst neatvairāmi zelta krāsā ar spīdīgiem nerūsējošā tērauda spieķiem.

Option 719 Storm un Storm II frēzētu detaļu pakotne

Ekskluzīvās Option 719 Storm un Storm II billet pakotnes piedāvā īpašus dizaina akcentus no augstas kvalitātes materiāliem ar mežonīgu, sudrabaini pelēku izskatu.

Style Triple Black dizaina piederumi

Tonēts vējstikls

Tonētais vējstikls izceļ motocikla sportisko izskatu, un tā pret skrāpējumiem izturīgais pārklājums nodrošina ilgstošu caurspīdīgumu.

Regulējama pārnesumu pārslēgšanas svira melnā krāsā

Regulējamo pārnesumu pārslēgšanas sviru ar regulējamu pēdas plāksni var pielāgot apavu izmēram un var ērtāk lietot, stāvot kājās.

Melns aizmugures kājas balsta kronšteins

Aizmugures kājas balstu kronšteinu komplekts melnā krāsā piedāvā tādas pašas funkcijas un kvalitāti kā standarta detaļas.

Glabāšana

Alumīnija koferu stiprinājums ar diagonālu kronšteinu aizmugurē

Izturīgais kofera turētājs no melna pulverkrāsota nerūsējošā tērauda ļauj ērti un droši piestiprināt Atacama mīkstās bagāžas sistēmu. Melnais šķērsbalsts savieno labo un kreiso stiprinājumu un nodrošina augstu stabilitāti pat ar maksimālu svaru.

Alumīnija augšējā kofera stiprinājums

Stabilajam pulverkrāsota nerūsējošā tērauda augšējā kofera turētājam var piestiprināt Atacama sarullējamo somu vai citus bagāžas priekšmetus.

Melns alumīnija augšējais koferis, 32 l

Šis robustais alumīnija augšējais koferis ar 32 litru tilpumu ļauj tajā novietot BMW ķiveri un ir pārsteidzoši efektīvs pat ekstremālos apstākļos.

Melns alumīnija koferis

Robustais alumīnija koferis piedāvā 36 litru ietilpību labajā pusē un 44 litrus kreisajā. Jūs patīkami pārsteigs tā praktiskums pat ekstremālos apstākļos.

Palielinātas ietilpība alumīnija koferu komplekts, 40 Years GS ierobežotā sērija

Palielinātas ietilpības alumīnija koferu komplekts palielina koferu ietilpību par 13,5 litriem katrā pusē, kopā iegūstot papildu 27 litrus.

Enduro alumīnija apakšas aizsargs, melns

Izturīgais un vieglais enduro dzinēja aizsargs no melni krāsota alumīnija aizsargā pret akmeņiem un bojājumiem, it īpaši bezceļa apstākļos.

Veidojiet savu R 1250 GS Adventure

No krāsas līdz oriģinālajiem BMW Motorrad piederumiem – konfiguratorā varat izveidot savu personīgo sapņu motociklu.

Uz konfiguratoru
spinner