“The straight liner” versija

Bez aplinkiem

Jums ierašanās nozīmē arī došanos ceļā. Jūs kā vadītājs izjūtat neierobežotu brīvību un tīru prieku ikkatrā kilometrā. Braucot ar R 1250 RT ar Alpine White krāsojumu, tas tiek garantēts Pro, MSR un DBC braukšanas režīmā ar dinamisko pakotni. Komforta pakotne ar sēdekļa apsildi un papildu augšējo koferi nogādās jūs un visu, kas jums nepieciešams ceļojumā, galamērķī pilnīgā mierā.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
TPC

Riepu spiediena kontrole (TPC) automātiski brīdina braucēju par spiediena zudumu, laikus informējot par potenciālu bīstamību.

Dinamiskā pakotne

Dinamiskā pakotne ietver adaptīvos priekšējos lukturus un Headlight Pro, Dynamic ESA, ACC, Gear Shift Assistant Pro, braukšanas režīmu Pro, kā arī MSR un DBC.

Komforta pakotne

Komforta pakotne ietver keyless ride, centrālo slēgšanu, pretaizdzīšanas signalizācijas sistēmu, apsildāmus sēdekļus, komforta telefona, barošanas kontaktligzdu un izplūdes sistēmu ar hromētu pārklājumu.

Mazais augšējais koferis, 28l

Augšējais koferis ar 28 litru tilpumu nodrošina pietiekami vietas ķiverei un ir ideāli piemērots braukšanai ikdienā kā arī īsākos ceļojumos.

Iekšējā soma mazam augšējam koferim

Pieskaņoti necaurlaidīgie augšējā kofera ieliktņi ļauj organizēt bagāžu un atvieglo tās ievietošanu un izņemšanu.

“Ambitious spirit” versija

Alkst pēc kā vairāk

Jūs vēlaties izrauties no ikdienas: ar pārliecību šķērsojiet stāvas pārejas, cieši iekļaujoties līkumos. Ar šo Style Sport versiju ar metālisko Racing Blue krāsojumu saņemsit vēlamo. Option 719 Sport riteņi un kvalitatīvās Shadow un Shadow II frēzēto detaļu pakotnes melnā/sudraba alumīnija versijā piesaista skatu. Papildu LED priekšējie lukturi nodrošina labu redzamību, un jaunā audiosistēma ļauj jums klausīties mūziku savā ceļojumā.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
ECE audiosistēma

Audiosistēma 2.0 ar DAB+, ekvalaizeri un progresīviem audio iestatījumiem nodrošina labu skaņu un ir viegli lietojams ar daudzfunkcionālo slēdzi.

LED priekšējie papildlukturi

LED priekšējie papildlukturi piedāvā uzlabotu drošību vājas redzamības apstākļos.

Option 719 Sport riteņi

Ekskluzīvo divkrāsaino Option 719 Sport riteņu komplekta dizains akcentē ar kontrastējošo frēzējumu.

Option 719 frēzētu detaļu pakotne Shadow

Option 719 Shadow billet pakotne akcentē motocikla sportisko raksturu ar augstas kvalitātes alumīnija komponentiem melnā/sudraba krāsā. Ietver priekšējo dzinēja korpusa pārsegu un cilindru galvas pārsegus, aizdedzes spoles pārsegu, eļļas uzpildes aizbāzni un aizmugurējos plastmasas slīdņus uz cilindra galvas pārsegiem.

Option 719 Shadow II frēzētu detaļu pakotne

Option 719 billet pakotne Shadow II ar augstas kvalitātes komponentiem no anodēta un frēzēta alumīnija melnā/sudraba krāsā uzsver motocikla sportisko raksturu. Regulējamie rokas slēdži ir ārkārtīgi noderīgi un lieliski der. Frēzētie izplešanās tvertnes pārsegi apvieno stilu un funkcionalitāti.

High mileage variants

Enerģisks un racionāls

Ideāla forma: Style Triple Black ar metālisko Black Storm 2 krāsojumu izceļ R 1250 RT jaudīgās un dinamiskās puses. Adaptīvie priekšējie lukturi, Keyless Ride un dinamiskā pakotne nodrošina papildu komfortu un prieku. Un, lai neaizkavētos pārmērīgi ilgi, jūsu svarīgākās lietas vienmēr varat paņemt līdzi tvertnes somā.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Intelektiskais ārkārtas zvans

Ja noticis negadījums, intelektiskais ārkārtas zvans automātiski sazinās ar BMW zvanu centru, lai pēc iespējas ātrāk aktivizētu glābšanas procedūru.

Komforta pakotne

Komforta pakotne ietver keyless ride, centrālo slēgšanu, pretaizdzīšanas signalizācijas sistēmu, apsildāmus sēdekļus, komforta telefona, barošanas kontaktligzdu un izplūdes sistēmu ar hromētu pārklājumu.

Dinamiskā pakotne

Dinamiskā pakotne ietver adaptīvos priekšējos lukturus un Headlight Pro, Dynamic ESA, ACC, Gear Shift Assistant Pro, braukšanas režīmu Pro, kā arī MSR un DBC.

Ceļošanas somas iekšējā somiņa

Pieskaņotie ceļojuma kofera ieliktņi ļauj organizēt bagāžu un atvieglo tās ievietošanu un izņemšanu.

Tvertnes soma, 11 l

Nelielā tvertnes soma ar 11 litru ietilpību, siksnas savienojumu un ūdensizturīgu galveno nodalījumu ir ideāls pavadonis īsos ceļojumos.

Ekskluzīvais

Stilīgs visā ceļa garumā

Rūpīgi ražots un satriecoši elegants: R 1250 RT Opt. Metāliskā 719 Meteoric II Dust krāsa piesaista ikviena uzmanību. Ar ekskluzīvo Option 719 sēdekli, Option 719 Classic frēzēto detaļu komplektu un divu krāsu Option 719 Classic riteņiem varat piešķirt savam motociklam unikālu identitāti, sniedzot tam pelnīto uzmanību.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Option 719 Classic riteņi

Ekskluzīvo divkrāsaino Option 719 Classic riteņu komplekta dizains akcentē ar kontrastējošo frēzējumu.

Option 719 platais sēdeklis

Elegantais Option 719 sēdeklis saddle brown krāsā atstāj iespaidu ar izsmalcināto sajūtu, nemanāmo marmora rakstu, greznas, dekoratīvas šuves un glīts, stepēts iespiedums.

Option 719 Classic frēzēto detaļu komplekts

Ekskluzīvā Option 719 Classic billet pakotne piedāvā īpaša dizaina akcentus ar augstas kvalitātes komponentiem sudrabainā krāsā.

Ceļošanas augšējais koferis

Šis kvalitatīvais ceļošanas augšējais koferis ar atzveltnes polsterējumu un pilnu aprīkojumu nodrošina 49 litru lielu bagāžas nodalījumu.

Ceļošanas augšējā kofera ieliktnis

Pieskaņotais ieliktnis ceļošanas augšējam koferim ļauj organizēt bagāžu un atvieglo tās ievietošanu un izņemšanu.

R 1250 RT piederumi

Sporta klusinātājs

Kvalitatīvs uzbīdāms klusinātājs no titāna ar oglekļa šķiedras gala uzliku nodrošina jaudīgu skaņu un sportisku izskatu.

Glabāšana

Viegls balta alumīnija ceļošanas augšējais koferis

Lielais, ūdensizturīgais augšējais koferis nodrošina 49 l lielu bagāžas nodalījumu un standarta komplektācijā ir aprīkots ar atzveltnes polsteri. To var nostiprināt tieši uz standarta bagāžas turētāja ar vienu vieglu darbību.

Ceļošanas kofera un ceļošanas augšējā kofera iekšējās somas

Pieskaņotās ceļojuma koferu un ceļojuma augšējo koferu iekšējās somas ļauj pienācīgi organizēt bagāžu un atvieglo tās ievietošanu un izņemšanu. Pateicoties pārnēsāšanas rokturim un plecu siksnai, somas var ērti nēsāt rokā. Praktiskie elementi ietver piestiprinātās ārkabatas, koferu iekšējās somas trīsdaļīgo rāvējslēdzēja aizdari un platā atvēruma vāku augšējā kofera iekšējai somai.

Tvertnes soma, 11 l

Tvertnes somai ar slēdzamo iekšējo nodalījumu (aptuveni 11 l tilpums) un kartes kabatai ir liela ūdensizturība. Ūdensizturīgajā ārkabatā var droši uzglabāt 0,5 l PET pudeli. Ar rokturi pārnēsāšanai un noņemamu lenci.

Dizains

Kofera loksne, ar hroma pārklājumu

Kvalitatīvās un efektīgās kofera loksnes ir pārklātas ar hromu un piešķir motociklam atšķirīgu un elegantu izskatu.

Ceļošanas augšējais koferis ar hromētu vāka plāksnīti

Ceļošanas augšējam koferim ir pieejama arī hromēta vāka plāksnīte, kas apvienojumā ar hromētajām kofera loksnēm rada harmonisku vispārējo iespaidu.

Ergonomika un komforts

Komforta vējstikls

Augstākais un platākais komforta vējstikls sniedz optimālu ceļošanas komfortu visos laikapstākļos. Tas izceļas, pateicoties tā teicamajai aeroakustikai, bet pretskrāpējumu pārklājums nodrošina ilgstošu caurredzamību.

Apsildāms vadītāja zemais sēdeklis, melns

Vadītāja sēdeklis melnā krāsā ir apsildāms un 20 mm zemāks, kas atvieglo uzkāpšanu un nokāpšanu, pateicoties uzlabotai piekļuvei no zemes. Tādējādi motociklam ir uzlabota manevrētspēja un kontrole. Papildus sēdekļa apsildei dažādā pildījuma cietība un īpašais, svaigais uz tausti sēdekļa apvalks nodrošina uzlabotu ērtumu ne tikai aukstajās dienās.

Drošība

Cilindra galvas pārsegs

Ārkārtas situācijā nerūsējošā tērauda cilindra galvas pārsega aizsargs nodrošina visaptverošu aizsardzību pret bojājumiem.

Drošības skrūve eļļas uzpildes vāciņam

Maza, bet eleganta: šī drošības skrūve, kuru var atskrūvēt, izmantojot īpašo sešstūra atslēgu, ir izgatavota no frēzēta alumīnija un novērš neatļautu eļļas uzpildes vāciņa noņemšanu.

LED priekšējie papildlukturi

Jaudīgie LED papildlukturi kompaktā alumīnija korpusā garantē, ka varat labāk redzēt un būt saredzams pat miglas, lietus vai snigšanas laikā. Vienlaikus tie atvieglo diferencēto ceļa apgaismojumu un kalpo kā ideāls papildinājums galvenajiem priekšējiem lukturiem ar to balto krāsu, kas līdzinās dienasgaismai. LED tehnoloģija kalpo praktiski bez nolietošanās.

Radiet savu BMW R 1250 RT

Ekskluzīvais tēls ar Option 719, virkni funkciju, kas padara ceļojumu vēl relaksētāku, vai lielu bagāžas ietilpību: konfigurējiet savu individuālo tūrisma motociklu, kā vien vēlaties.

Uz konfiguratoru
spinner